دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
نتیجه بازی ایران و کره تا این لحظه

نتیجه بازی ایران و کره تا این لحظه

کد خبر: 1770084/41 زمان: 15:48   1400/05/03 بازدید: 294,059

لحظه به لحظه با المپین‌ها در توکیو؛

جبران درخشش تیراندازی با ناکامی مطلق تکواندو

در روزی که اهالی ورزش در ایران منتظر مدال‌های خوش رنگ و نتایج درخشان بودند، تنها شکست و ناکامی نصیب ورزشکاران ایرانی شد.

مجموع نظرات: ۱ صفحه اصلی فوتبال تیم‌ ملی فوتبال ۴ نفر شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۵ حذف نتیجه کامبوج به سود تیم ملی ایران شد!

کنار رفتن کره شمالی از رقابت‌های انتخابی جام جهانی باعث می‌شود نتایج به دست آمده برابر تیم‌های آخر گروه در تعیین تیم‌های دوم بی‌اثر شود و با این حساب نتیجه برد 14 بر صفر ایران برابر کامبوج کمکی به تیم ملی نخواهد کرد اما حذف این نتیجه شانس صدرنشینی ایران را افزایش می‌دهد.

خبرورزشی - ایران بعد از دیدار با هنگ کنگ مهمان بحرین خواهد بود و باید در این دیدار با برد از زمین مسابقه خارج شود تا شانس صعود به مرحله بعدی را از دست ندهد. در این بین بحرین با یک تساوی هم می تواند جایگاه بهتری از ایران در جدول داشته باشد اما با توجه به نتایج گذشته این تیم و سه تساوی برابر ایران، عراق و هنگ کنگ شانس بحرین برای صعود به عنوان تیم دوم کاهش یافته است. بحرینی‌ها روی دو برد برابر کامبوج حساب ویژه‌ای باز کرده بودند اما کنار رفتن کره شمالی کار را برای بحرین سخت‌تر کرده و برای صعود از این گروه باید به فکر صدرنشینی باشند. صدرنشینی که فقط با برد ایران بدست می‌آید و هر نتیجه‌ای غیر از این به بحرین برای صعود کمک نخواهد کرد. وقتی بحرین برابر ایران نیاز به برد داشته باشد دیگر خبری از بازی تمام دفاعی نیست و می توانیم امیدوار باشیم این تیم دقایقی هم به حمله فکر کند و نمایشی رو به جلو از آن‌ها ببینیم. بحرین هر اندازه تهاجمی‌تر برابر ایران به میدان رود شانس گلزنی تیم ملی ما بیشتر می‌شود و این مهم‌ترین تاثیر حذف نتایج بازی‌های کامبوج خواهد بود و شانس ما را برای سرگروهی بیشتر می‌کند.

منبع: خبرورزشی کد خبر: 308609 ۴ نفر

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب