دسته‌بندی‌ها

توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).
عکس نوشته امام جواد

عکس نوشته امام جواد

مطالب جدید

بیوگرافی هدی زین العابدین از مدلینگ تا بازیگری با عکس   بیوگرافی هدی زین العابدین از مدلینگ تا بازیگری با عکس جدید و ناگفته هایی از شروع فعالیت تا شهرت و علایق اش را می خوانید   بیوگرافی هدی زین العابدین     هدی زین العابدین متولد 23 خرداد 1368 در کرج ، بازیگر سینما و تلویزیون است   فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک می […] ادامـه مطلب بیوگرافی فرشته حسینی بازیگر و همسرش نوید محمدزاده ادامـه مطلب بیوگرافی سرای کایا بازیگر و همسرش با عکس و ناگفته ها ادامـه مطلب بیوگرافی مهدی باقربیگی بازیگر و همسرش با عکس فرزندان ادامـه مطلب بیوگرافی رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان با دخترش ادامـه مطلب

دسته ها آشپزیاطلاعاتبیوگرافی افراد مشهوربیوگرافی بازیگرانبیوگرافی خواننده هابیوگرافی ورزشکارانپزشکی سلامت

عکس پروفایل و استوری شهادت امام جواد (ع) + متن تسلیت شهادت جواد الائمه شهادت امام جواد (ع) تسلیت باد. از مجموعه تصاویر باکیفیت این پست حرف تازه برای عکس پروفایل شبکه های اجتماعی خود یا استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. عکس پروفایل تلگرام شهادت امام جواد (ع) استوری اینستاگرام شهادت امام جواد (ع) پوستر شهادت امام محمد تقی (ع) شهادت مظلومانه باب المراد جواد الائمه را به حضرت رضا علیه السلام و تمامی شیعیان و دوستداران آن حضرت تسلیت عرض می نمایم . . . سلام بر امام جواد(ع) که «جود» قطره ای بود در پیشانی بلندش و «علم» غنچه ای بود از گلستانِ وجودش و «حلم» گوهری بود از گنجینه فضایلش. ای باب الحوائج، یا جواد الائمه! ای بهارِ نُهُم، تو را شهید کردند در حالی که هنوز بیش از ۲۵ گُل در باغِ عمرت شکوفا نشده بود . . . سلام ما به رخ انور امام جواد / درود ما، به تن اطهر امام جواد غریب بود و غریبانه جان سپرد و نبود / کسى به وادى غم، یاور امام جواد . . . سلام ما به رخ انور امام جواد درود ما، به تن اطهر امام جواد غریب بود و غریبانه جان سپرد و نبود کسى به وادى غم، یاور امام جواد . . . آتش زند به قلب همه، سوز داغ تو شد در اشک اهل ولا، چلچراغ تو اى یادگار فاطمه، اى حجت نهم گیرد زلال اشک من امشب سراغ تو . . . نور نهم ز اوصیا، جلوه جان اولیا روح به پیکر رضا ، عطر گل خدا جواد با لب تشنه وای من ، جان به لبت رسیده بود داشت حریم حجره ات ، غربت کربلا جواد . . . از من گرفته همسر من خورد و خواب را زهر جفا ز جان و دلم برده تاب را واى از عناد دختر مامون که از جفا مسموم کرد زاده‏ ى ختمى ماب را . . . برون حجره همه پای‌کوب و دست افشان درون حجره یکی بود، دست و پا می زد ایستاده بود و جوادالائمه جان می داد ز او بپرس که زخم زبان چرا می زد ؟ آتش زهر اگر شعله به پیکر میزد شعله بر جان و دلش یار ستمگر میزد نوجوان بود ولی سیر دل از زندگی اش بسکه آذربه دلش یار ستمگر میزد . . . گله از دشمنی دشمن و بیگانه نداشت ناله از کینه و بی مهری همسر میزد طائر باغ رضا بود ولی کنج قفس همچو مرغی که پرش سوخته پر پر میزد . . . شهادت امام جواد (ع) تسلیت ابن الرضا به حجره غریبانه جان سپرد او شمع جمع بود و چو پروانه جان سپرد مسموم شد ز زهر جگر سوز اُمّ فضل از روی شوق در ره جانانه جان سپرد . . . خورشید سپهر عدل و داد است جواد سر لوحه دفتر رشاد است جواد در جود و سخا کسی به پایش نرسد چون مظهر جود حق جواد است، جواد . . .

استوری شهادت امام محمد تقیعکس پروفایل جواد الائمهعکس تسلیت شهادت امام جواد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب